top of page
Kaktus na żółtej ścianie

DLACZEGO POWSTAŁO FRUMBO?

Małe butelki na sok

TO DLA NASZEGO ZDROWIA TWORZYMY FRUMBO KOCHANI LUDZIE!

Od lat zbieramy informacje i fascynujemy się jej efektami, jakie przynosi świadome jedzenie. Misją Frumbo jest rzetelne zbieranie wiedzy, bazującej na zweryfikowanych meta-analizach. Na tej podstawie serwujemy możliwe najzdrowsze posiłki, jakie uda się stworzyć.

BEZ KOMPROMISÓW

Jeśli coś może być szkodliwe - eliminujemy ze składu. Jesteśmy otwarci na komentarze i informacje odnoszące się do badań naukowych.

 

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE

Patrzymy na cały proces tworzenia jedzenia, uwzględniając takie zmienne jak:

  • Pochodzenie składników, z których tworzymy posiłki,

  • Sposób przechowywania składników,

  • Sposób przetwarzania składników,

  • Wiek człowieka i styl życia człowieka,

  • Połączenie składników w gotowych produktach,

  • Bilans wartości odżywczych w naszych produktach.

TRANSPARENTNOŚĆ

Chcemy dzielić się zebraną wiedzą, by każdy mógł wdrażać proste nawyki w swoim życiu. 

Zielona sałatka

CO TO JEST FRUMBO // Frumbo jest odpowiedzią na pytanie: Co jeść, by nasi ludzie mogli w szczęściu żyć jak najdłużej?! Pasjonujemy się efektami, jakie przynosi świadome jedzenie i chcemy podawać je w najsmaczniejszej postaci. 

 

WIEDZA // Nie bazujemy na opiniach, dostarczamy Ci pyszne posiłki, których działanie potwierdzone jest badaniami naukowymi. Łączymy zweryfikowaną wiedzę dalekiego wschodu z odkryciami zachodnich cywilizacji. Wszystko po to, by wzmacniać nasze organizmy każdego dnia.

 

NATURA // Działamy w zgodzie z naturą, dlatego wszystkie nasze składniki, opakowania, oraz detergenty są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska.

 

SKŁAD //  Bazujemy na produktach roślinnych (owocach, warzywach, ziołach, orzechach i wyselekcjonowanych suplementach). Nie stosujemy mięsa, mleka, serów, ani cukru. Stawiamy na naturalne, nieprzetworzone składniki najwyższej jakości. Staramy się pozyskiwać wszystko z upraw ekologicznych. Zależy nam na pełnej transparentności.

 

MENU // W naszym menu znajdziesz min. gęste koktajle, bowle, kanapki, soki, napary, owsianki oraz dania lunchowe. Nasze specjały bogate są w mikro i makro składniki, których potrzebuje Twój organizm każdego dnia.

Będziemy regularnie wdrażać nowe produkty i zamieszczać informacje na pasjonujące nas tematy. Jeśli chcesz się z nami pracować, lub dzielić sie inspiracją zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail biuro@frumbo.pl

bottom of page