top of page
Jogurt z owocami i orzechami

FRUMBO

This is a new gastronomic concept, created with the health of our wonderful organisms in mind. We don't repeat myths! We rely on the latest scientific research to provide us with the healthiest meals in the world!

WHERE ARE WE?

You will find us in the very center of Wrocław, in Galeria Dominikańska on level -1.

egg.webp
żniwny

NATURAL INGREDIENTS

We operate in harmony with nature, which is why all our ingredients, packaging and detergents are ecological and safe for the environment.

 

 

 

 

FRUMBO Polska - Znajdź najbliższą restaurację lub zamów zdrowe jedzenie roślinne z dostawą Czy poszukujesz smacznego, zdrowego jedzenia w okolicy? Potrzebujesz szybkiego, ale odżywczego posiłku na wynos lub z dostawą? FRUMBO to miejsce, gdzie znajdziesz wyłącznie zdrowe, w pełni roślinne posiłki. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór dań przygotowanych z myślą o weganach i wegetarianach, w tym pyszne quessadille roślinne, aromatyczne sałatki, burrita i wiele innych. Obecni jesteśmy we Wrocławiu w Galerii Dominikańskiej. Zamów ulubione dania z odbiorem na miejscu lub z dostawą pod wybrany adres!

 

FRUMBO Dostawa - Zamów online, szybko i wygodnie Brak czasu, by odwiedzić naszą restaurację? Nic prostszego, skorzystaj z naszej dostawy! Zamów jedzenie online, a my dostarczymy Ci zdrowe, roślinne posiłki prosto pod drzwi. Odkryj nasze menu pełne roślinnych przysmaków, dostępne w atrakcyjnych cenach. 

 

Restauracja FRUMBO w Twojej okolicy Wrocław ?  Zamów i odbierz w restauracji FRUMBO Nie lubisz czekać w kolejce? Zamów online z odbiorem osobistym. Wybierz swoje ulubione produkty z naszego menu i zamów je do restauracji. Skorzystaj z aplikacji takich jak Wolt, Uber, Glovo, Bolt Pyszne.pl i ciesz się swoim zamówieniem.

Zdrowa żywność FRUMBO - Zamawiaj, gdziekolwiek jesteś  Bez względu na to, czy jesteś w domu, pracy czy w podróży, sprawdź nasze menu i aktualne ceny, zamów zdrowe jedzenie z dostawą lub odbiorem osobistym oraz korzystaj z atrakcyjnych promocji i kuponów.

Rozpocznij dzień od śniadania w FRUMBO Zacznij swój dzień od zdrowego śniadania w restauracji FRUMBO.

 

Oferujemy unikalne propozycje śniadaniowe, które dostarczą Ci energii na cały dzień - od owsianek, przez bogate w smak sałatki, po energetyzujące smoothie bowls. Nie zapomnij również o naszej porannej kawie, idealnej do Twojego ulubionego roślinnego śniadania. Codziennie rano, między 07:00 a 11:00, skorzystaj z naszej specjalnej oferty śniadaniowej i rozpocznij dzień od najlepszego.

Składniki smoothie

Cold press juices

SUPERFOODS

bottom of page